Девојка на денот: 41-годишната американска реалити ѕвезда, актерка, манекенка и бизнисменка Ким Кардашијан

Девојката ќе остане запаметена во историјата како некој кој успеал да постигне огромна светска слава и при тоа никому да не му е јасно како и зошто.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.