Девојка на денот: 42-годишната американска актерка Бланка Бланко во костим за капење

Актерката беше мета на љубопитните објективи на папарацо фотографите додека одмораше на карипскиот остров Бонаир.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Чкорче напиша:

  Машка фаца, со стап не би ја допрел…. бљак.

 • Baba na denot напиша:

  Znaci ovaa e baba na 42, hipoteticno da si predstavime dokolku rodila kerka koga bila devojka na 19g. Sega kerka i ke bese na 23 g i ke rodi dete, nejzino vnuce koe sto ke e na edna ili dve godinki i ovaa svlecenava i uvisnata baba na denot, ke go setase vnuceto, e motika daj na rubrikive si gi pisuvaj naslovite kako sto treba, ovaa e BABA NA DENOT,
  a devojkata e hipoteticno kerka i do kolku ja e rodila!
  E BABITE NA DENOT NE SE INTERESNI

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.