Девојка на денот: Американската манекенка и ѕвезда на социјалните мрежи Ешли Шван

Се смени описот на работното место и на папараците. Порано тие ги демнеа ѕвездите, а сега само си седат на плажа во Мајами. Ако некоја ѕвезда сака да се слика, знае каде да ги најде.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Žapčevo zaboravilo da fotošopira edna fotka. Gledajte ì gi vnimatelno nozete, pogotovo levata, na sredina na foto-sesijata. Celulit – za izvoz. Ustvari prirodna e samo tamu

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.