Девојка на денот: Еве зошто за Вероника Раек од Словачка велат дека го има најсовршеното тело во светот

Висината на убавицата е 181 сантиметар, параметрите се 90-60-90 (и без пластична операција!). Девојката веќе е навикната на љубоморните коментари на интернет и вели дека ни лекарите не разбираат како можеш да бидеш толку совршен. Таа има 26 години и живее повремено во Виена, Австрија, повремено во САД. Кој рече дека ништо на светот не е совршено?

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Koga ke dojde do moite 55 + godini, nema da može ni mini da obleče – oti ke ì se gledaat cickite pod suknjata

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.