Девојка на денот: Кајли Џенер, 25-годишната американска манекенка и бизнисменка

Кајли Џенер ја начекаа папарацо фотографите кога пристигна во ресторанот The Nice Guy во Лос Анџелес.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.