Девојка на денот: Кендал Џенер заборавила да си ја облече сукњата

Случајно или намерно, американската манекенка Кендал Џенер (27) се пофали со своите прекрасни нозе и задник во црни гаќички и хулахопки, додека си одеше од фотосесијата за FWRD во Лос Анџелес.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.