Девојка на денот: Рита Ора на одмор на Карибите

32-годишната британска пејачка, текстописец и актерка Рита Ора го покажува своето прекрасно затегнато тело во мини бикини додека се релаксира на Карибите.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *