Девојка на денот: Сабрина Карпентер оди на афтер во проѕирен фустан

23-годишната американска актерка и пејачка Сабрина Карпентер во проѕирен фустан пристигна на афтер-журката на „Златните глобуси“ во Шато Мармон во Лос Анџелес.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.