Девојка од САД со огрооооомни природни гради, реши да направи процедура за намалување и проговори за причините

Амба Роуз уште од младоста страдала од преголеми гради. Оваа физичка карактеристика ѝ предизвикала вистинска непријатност: поради градите почнала да има проблеми со грбот и не можела да трча. Покрај тоа, нејзиното бујно деколте постојано привлекувало внимание, а мажите постојано зјапале во неа.

Сето ова ја принудило Роуз да направи операција за намалување на градите. Шест и пол недели по процедурата, девојката на своите следбеници на „TikTok“ им покажа пред и потоа фотографија од неа. Роуз била многу задоволна од резултатот. „Седум години, наведната и со големи проблеми со рамената.

„Сето ова ми донесе многу болка. Ми требаше време да се навикнам на моето ново тело, но шест недели по операцијата конечно се чувствувам добро“, рече таа.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Klasična krava muzara

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *