„Дознајте како моите гради ми помогнаа да заработам милиони и да станам почитувана бизнисменка!“

Манекенката на „Плејбој“, која заработува меѓу 40.000 и 60.000 долари месечно на „OnlyFans“, презема нов предизвик со одбивање на работата за возрасни.

Сара Блејк Чик (32) некогаш била сопственичка на салон за убавина, но се занимавала со манекенство за време на пандемијата кога нејзиниот бизнис бил принуден да се затвори. Оттогаш таа станала милионерка продавајќи непристојни фотографии на интернет, а нејзиниот животен успех го припишува на операцијата за зголемување на градите.

Но, мајката на четири деца од Флорида сега станува „играч“ во профитабилната индустрија за алкохол благодарение на нејзината успешна манекенска кариера. Таа неодамна го издаде својот сопствен пијалок со вкус на карамела и јаболко наречен „Sensational Moonshine“, кој се рекламира како „мек, сладок и секси“.

Таа вели: „Ги искористив моите гради за „OnlyFans“, кои собраа пари за да ја обезбедат оваа можност. Затоа, навистина сум му благодарна на мојот хирург затоа што инвестирав околу 17.000 долари во зголемување на градите и заработив милиони што ги вложив во недвижен имот, а сега и во сопствена компанија за алкохол“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Ušte edna Amazonka, samo da ne e plastificirana

  • Na Pero brat mu напиша:

    Ne mi e jasno zosto na tolku besplatni porno web strani nekoj bi plakjal mesecna pretplata na onlyfans da gleda nekoja prosecna plasticna fufa?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.