Драги гледачи, времето денес ќе биде ЖЕШКО!

Временската прогноза што ви ја прикажуваме е на шпански, бидејќи само во Мексико има толку темелна и јасна временска прогноза.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *