Другарките на невестата си смислиле специјална кореографија за нивното влегување на свадбата

Деверици ли се што ли се! Покажаа што нудат, па кој сака нека бира.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Се гледа од авион дека ниедна не е мажена! Ова е кореографија, сакам и јас да се мжам под ИТНО!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *