Еден обичен работен ден на Инстатутка во воз

Не им е лесен животот ниту на Инстатутките, среќа што се оперирани од срам!
Добредојдовте во 21 век, времето кога срамот, интимата и приватноста престанаа да постојат.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Sasho напиша:

    koj degenerik go gleda ova, pa uste ako treba i da plaka, pa za ovakvi ortospiista samo goli otok da vidat kako se zarabotuva lebvot, na sto lici , pa da ja pratam i da ja lajkuvam ovaa , ne e ona mozebi kriva, krivi se tie sto ja gledaat, i patem, ne ni gledav zs samo pisuvav, od ovakvi preku kur mi e orospiista. i ovaa utre ke se zali za demokratija i nejzini prava, abe sve si iba majkata

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.