Една од најзгодните водителки на временска прогноза во Светот ни ги крева температурите во чипкаста долна облека

Јанет Гарсија е една од најпознатите жени во својата индустрија. Не само што ги краси ТВ екраните со својата убавина, туку и нејзиниот Инстаграм каде што може да се пофали со 14,7 милиони следбеници.

Сега, откако стана прилично глобална кралица на убавината, Мексиканката ги користи социјалните мрежи за да сподели увид во нејзиниот бурен начин на живот како ТВ водителка и модел.

Во неодамнешната објава со нејзината легија следбеници, Јанет воодушеви во прекрасен дводелен комплет долна облека кој остава малку на фантазијата.

„Со шолја чај во рака, сè е можно“.

Се сложуваме Јанет, посебно и кога вака изгледаш сè е можно.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *