EКСПЛИЦИТНO: Развратни видеа и слики од синот на претседателот на САД! Гол танцува и се забавува со проститутки во вила од 4.140 долари од ноќ во Малибу

Новите фотографии и видеа ги прикажуваат дивите и развратни забави на Хантер Бајден во луксузнa вила на Малибу. На видеото Хантер се гледа како вози низ тревникот на велосипед, се соблекува гол и се лизга по воден тобоган во базенот на имотот од 4.140 долари за ноќ. Други слики го прикажуваат како има групен се*с и забавува проститутки во неговата луксузна када со топла вода во 2018 година. Видеата биле зачувани на напуштениот лаптоп на Хантер и излегоа во јавност.

Ова доаѓа кога претседателот Бајден го пофали Хантер за надминување на зависноста од дрога во интервју емитувано во неделата вечер. „Го сакам мојот син, тој е број еден“, рече Бајден на прашањето дали работата на Хантер или минатите борби би можеле да бидат одговорност за кампањата во 2024 година.

„Тој се бореше со проблемот со зависноста и го надмина. И не, нема ниту една работа што сум забележал, која би влијаела на мене или на Соединетите Држави во однос на мојот син Хантер“.

Во септември и октомври 2018 година, Хантер изнајмил раскошни куќи за одмор низ Лос Анџелес, вклучително и вила со шест спални соби со базен, топла када и тобоган во затворениот кварт Сера Ретрит во ридовите на Малибу. Тој ја поканил пријателката на Хали Бајден, поранешната љубовница и вдовица на неговиот брат, да дојде и да се забавува со него.

За време на нејзината посета на есента 2018 година да го види Хантер, жената го снимила како гол се забавува околу базенот. Во друго видео, Хантер вози велосипед низ тревникот, го остава и ги соблекува панталоните. Соблечен гол, тој скока по скалите на тобоганот и се спушта надолу, додека жената се смее.

 

Видеата на Хантер на имотот на ридот во Западен Холивуд вреден 7 милиони долари, покажуваат како тој пече на скара и танцува топлес додека двајца непознати мажи седат во негова близина покрај базенот. На еден сет на бизарни фотографии, Хантер позира топлес со својата пријателка во една од спалните соби на имотот, го лиже нејзиното лице и се насмевнува додека ја влече за коса додека таа клекнува на креветот.

Една недела пред забавите во Лос Анџелес, таа му испратила порака на Хантер велејќи: „Како си? Јас сум чиста 10 дена!! Ваху!!“ Хантер еден ден подоцна одговорил со измешан текст, кој очигледно се однесувал на тоа дека земал 16 дроги: „Сега правев Sixt en tokes“.

 

 

Одделно, Хантер имал и две развратни забави во неговите викендички за изнајмување. Една фотографија направена од Хантер покажува две проститутки голи во топла када во домот во Малибу. Истите две жени и куче се појавуваат на фотографијата што Хантер ја објави на неговиот профил на PornHub Pro, а двете жени седат над него додека тој лежи во кревет, а кучето е пред неговите нозе.

Фотографијата направена на 4 октомври во домот во Малибу, моментално наведен на AirBnB за изнајмување по цена од 4.140 долари од ноќ, го прикажува Хантер како спие во кревет после дозирање.

На друга забава во викендицата во Западен Холивуд, на фотографиите се гледа како Хантер стои гол до две жени во долна облека една врз друга на лежалките покрај базенот. Наводно се ова е излезено од хакирање на профилот на Хантер на iCloud. Извештаите за хакирањето не се проверени.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Sasho напиша:

    ne be, nekoj mu mesti, ic ne e on…moze ova vmronite ili Putin, tie ke da se

  • ABE ADMINCE напиша:

    Zasho e vo “Erotika” kategorija be, mislis ke si go drkam na sliki od Hunter Biden ccccc 😀

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.