Фудбалерката ја исфрлиле од клубот, па си нашла полесен начин на заработка, продавајќи се на интернет

Фудбалерката Медлин Рајт останала без работа пред три години кога Чарлтон ја отпушти бидејќи наводно била видена како користи недозволени супстанци. Девојката излез нашла во отворање страница на OnlyFans. Таа сега заработува повеќе од 500.000 фунти годишно продавајќи експлицитни фотографии и видеа. Исто така таа заработува и од својот Инстаграм профил, каде има повеќе од 328 илјади обожаватели.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Ја исфрлиле од клубот од љубомора или не сакала да има нишо со шефо или тренеро!?
    Вака е подобро и за неа и за мене! Да останеше во клубот, најверојатно немаше да дознам за неа!?
    Ле-по-ти-ца!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *