Фустан на годината кој му пркоси на трендот „вреќа“, односно на носење 3 броја поголеми алишта

Неодамна, девојките почнаа да велат дека им е поудобно да носат огромни фармерки, широка облека и други атрибути на модерниот свет. Но, колку е прекрасно да се погледне убавица во ваков фустан.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *