Фустанот на 33-годишната американска актерка и модел со италијанско потекло Џулија Фокс на црвениот килим во Кан

Повеќе од ова и да сакаше да покаже не можеше. Џулија Фокс се појави практично топлес на црвениот килим и се разбира, беше во центарот на вниманието.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Izgleda kako nekoja od striptiz bar. Ja utnala adresata na fotki. By the way: prosek, pa i pod prosek

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.