Фустанот на раперката ич не е раперски, но не ни пречи

28-годишната американска раперка, пејачка и текстописец Меган Ти Сталион носи секси фустан на доделувањето на наградите „GQ Men of the Year“ во 2023 година.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • JingJang напиша:

  Aaa, dobro se namazala so zejtinche. Samo da kaze dali so kristal i floriol.

 • Robert напиша:

  Mnogu kič garderoba, poarno gola da e

 • Васе напиша:

  Таа мисли дека е секси и никој не може да ја убеди во спротивното!? Мене, повеќе ми личи на порно! Но, така е кај богататата црнечка популација… Видете ги кошаркариве… Имаат милиони, а тапа се за мода! А да не го спомнувам Луис Хамилтон! Се појавува на прес конференција со пирс во носот, 10 минѓуши на 2 уши и 18 прстени! Башка, се жали што ФИА уведе правило што не може да ги носи за време на трка!!!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *