Ги видовме на брод, сега да ги видиме на копно. Жежок Божиќ во Австралија со примамливи можности за разладување

Австралија е далеку и одлуката да се живее таму не е лесна. Исто така сите знаеме какви застрашувачки инсекти и животни има таму. Но, кога ќе ги видиме овие фотографии и ние посакуваме да имаме ваков Божиќ.

Јужните држави на Австралија уживаа во претежно топол и сончев Божиќ, но обилните дождови и невремето се заканија да ги попречат прославите на северот. Луѓето се собираат на плажите или околу скарата во дворот за да уживаат во пријатното време.

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *