Хејли Бибер ја загрева атмосферата во нова провокативна фотосесија на која си истура млеко по нејзиното тело

Хејли Бибер направи секси фотосесија на која по целото тело си истура млеко.

Манекенката (26) успеа да изгледа беспрекорно, додека го истураше млекото по своето згодно тело во бела долна облека.

 

Сопругата на Џастин Бибер ја покажа својата неверојатна фигура и блескава кожа додека позираше на фотосесијата за нејзиниот бренд за кожа „Rhode”.

Хејли е позната по нејзината љубов кон негата на кожа и често тоа го споделува со нејзините следбеници на „Инстаграм”.

Хејли ги покажа стомачните мускули и затегнатите рамења во бела маичка и комплет долна облека што го подобри нејзиниот тен.
„Глазинг млекото“ се користи на почетокот на рутината за шминкање и помага да се подготви кожата пред навлажнувачот и серумите за да се создаде беспрекорна основа за шминка.

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *