Иии… Наградата за најзабеган фустан на овогодинешниот Кански Филмски Фестивал оди кај Ирина Шејк

Бившата на Роналдо, а сегашна на Бредли Купер блесна на црвениот ќилим како од мајка родена, со фустан дело на кројачот од приказната „Царевата нова облека“.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Jas pak mislev oti pred odenje na plaža se sliknala

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.