„Јас сум мајка на шест деца – „троловите“ велат дека сум грда, но јас сум толку јака што мажите сакаат да ја купат мојата користена облека“

30-годишната Пенелопе била постојано малтретирана за нејзиниот изглед додека растела. Но, таа сега стана една од моделите на OnlyFans кои заработуваат најмногу, со најмалку 3.500 евра месечно.

 

 

Сега таа е модел на OnlyFans и Instagram и има мажи од целиот свет кои се опседнати со неа. Мајката на шест деца Пенелопе од Инвернес рече: „Дури имам момци кои прашуваат дали можат да купат облека што сум ја носела. Лудо е. Тоа е прекрасно чувство. Претпоставувам дека сум малку како грдото пајче. Мислам дека дефинитивно станувам поубава како што стареам“.

 

 

Пенелопе, чии деца се на возраст од две до 12 години, решила да се занимава со танцувања во скут откако видела објава на социјалните мрежи. Некој во Лондон се фалел колку пари заработуваат, а таа си помислила дека може да го стори истото.

За неколку недели таа се соблекувала во клубовите. Нејзиниот сопруг потрошил околу 7000 евра за таа да ги среди градите откако и било кажано дека тоа би било од суштинско значење.

Пенелопе рече: „Никогаш не ми недостасуваше самодоверба. Можам да разговарам со секого и сакам да ги бркам парите. Но, операцијата само ми даде малку поттик“.

 

Пенелопе смета дека годините се голем бонус кога станува збор за нејзината работа.

Таа рече: „Ми се чини чудно, но секогаш постарите девојки заработуваат најмногу пари. Младите девојки изгледаат неверојатно, но момците сакаат да платат за искуство. Сега заработувам богатство, но едвај чекам да видам што ќе се случи кога ќе наполнам 40“.

 

Пенелопе се откажала од танцувањето бидејќи сфатила дека може да заработи повеќе пари од удобноста на сопствениот дом. Таа продава слики и видеа на армија обожаватели ширум светот. Но, некои премногу се занесуваат.

Пенелопе рече: „Некои момци стапуваат во контакт и бараат да се сретнеме, но сосема погрешно ме сфаќаат. Јас не сум проститутка или порно ѕвезда или нешто слично. Сè што сакам да направам е добро да заработам за да му овозможам на моето семејство убав живот со моделирање и продавање слики“.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Царот напиша:

    Ауу па освен некој на доживотна робија друг ни со перница на главата не би те онадил ма 🙂

  • Ljube напиша:

    Poludel svetot. Posebno mazite. Pari da dam za bez razlika kakva da e…. treba totalno lud da si. Za sliki?????

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.