Јас сум млада мајка и сакам куса и тесна облека. Луѓето ми судат, но не ми е гајле!

Само затоа што си станала мајка, не значи дека одеднаш треба да ја смениш целата гардероба, само затоа што другите мислеле дека е „непристојна“ – вели атрактивната млада мајка Криста Фет.

Мајката се соочува со еден тон негативни коментари, но продолжува да го прави тоа што го прави на социјалните мрежи. Ви прикажуваме две видеа како доказен материјал 🙂

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *