„Јас сум најс*кси навивачка на Англија и му имам „фрлено око“ на еден фудбалер кој би бил моја совршена играчка!“

Гламурната манекенка Грејс Тил изјави дека асот на „Манчестер Јунајтед“ ќе го направи совршена играчка за себе, со што таа „излезе од пензија“ и повторно се соблече со цел да ги бодри своите момчиња на Светското првенство во фудбал.
Убавицата претходно се соблече пред четвртфиналето на Англија на „Евро 2020“ против Украина.

 

И покрај тоа што тогаш изјави дека тоа ќе биде нејзиното „последно“ провокативно снимање, таа се предомисли и го бодреше тимот на Герет Саутгејт со колекција на сочни слики споделени со јавноста.

 

„Бомбата“ претходно призна дека имала љубов кон ѕвездата на „Манчестер Сити“ Џек Грилиш за време на „Евро“ натпреварите, откривајќи дека таа „секогаш имала нешто за играње“ и велејќи дека Џек би бил многу забавен.

Сепак, се чини дека манекенката неодамна ги префрли своите наклонетости. Таа сега го фокусираше својот поглед на Маркус Рашфорд од Манчестер Јунајтед.

Грејс вели: „Нашиот тим изгледа навистина силен оваа година, имаме добар сет на играчи, но јас особено го насочив вниманието кон Маркус Рашфорд. Тој изгледа одлично“.

 

„Затоа, решив уште еднаш да застанам зад момчињата и се надевам дека ќе им донесам малку среќа. Навистина се радувам на Светското првенство и го купив мојот дрес подготвен за првиот натпревар, едвај чекам да го облечам против Иран “.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.