„Јас сум жената со најголеми гради во Австрија, но тоа не ми е доволно, сакам да ги имам и најголемите усни. Сепак, луѓето ме одбиваат како спонзор, поради мојот изглед затоа што сум „МНОГУ ЕРОТСКА“

Џеси Бани е позната како жената со „најголемите гради во Австрија“.
Таа е многу горда на своите гради и на нивната големина, но реално тие не ѝ помогнаа во нејзиниот неодамнешен потфат.

 

21-годишната девојка ги понуди своите услуги на тимот од Бундеслигата 2: „Би сакала да го поддржам женскиот фудбалски тим во „Нирнберг“ како спонзор со моментален ефект. Овој проект лично ми значи многу. Јас сум особено горда на нив“.
Сепак, нејзината понуда беше одбиена од клубот, бидејќи одделот за маркетинг инсистираше дека тоа ќе ги прекрши нивните „насоки“.

 

 

Во соопштението на клубот се вели: „Како дел од неговите маркетинг упатства, „FCN“ како клуб не влегува во никакви партнерства од категоријата „еротски“, чисто од прашање на принцип“.

Клубот моментално се наоѓа на 11-тото место во втората лига на Германија, со само пет победи од 17 натпревари оваа сезона.

 

 

Бани потроши повеќе од 50.000 долари за да изгледа како вистинска кукла „Барби“.
Таа имала три операции на градите за три години, како и операции на нејзиниот нос и за зголемување на големината на устата.

 

Но, моделот од Виена планира да има повеќе.
Таа вели: „Можам да замислам да имам уште неколку операции. Тоа што имам најголеми силиконски гради во Австрија едноставно не ми е доволно. Сакам да ги имам и најобемните усни во целата земја“.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Seljanduro, opajduro – ti si za plastičen otpad, go ponižuvaš i sramiš ženskiot rod

  • Pero напиша:

    na sto lici ovaa kalastura, i ovaa da zeme pita da peci, celata ke se rastopi koga ke dojde do sporetot, neznam samo koj bi legnal so ovakva… gadna e, da ti se zgrozi zensko veke vo zivot

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.