Како изгледаат стјуардесите во униформа, а како во слободното време? (34 слики)

Стјуардесите се познати по својот формален, но многу пријатен изглед. Во нивните уредни и често тесни облеки тие се грижат ништо да не ви недостасува додека сте високо на небото, но како изгледаат тие во слободно време? Ако на пример одат на плажа? Направивме колекција фотографии за да ја задоволиме вашата љубопитност.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Pero напиша:

  Alooo motika, stjuardesi ne vojnici… znaete li koja e razlikata megu stjuardesa i vojnik???
  i plus, tie …stjuardesite izgledale i porano vaka, samo sto porano nemale tik tok i ostala sranja pa da se soblakaat, a i porano bea vospitani,

 • Rade напиша:

  Stjuardesive za vojskata izgleda letaat.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.