Ким Кардашијан нѐ почести со нови папарацо фотографии во розеви бикини

42 годишната реалити ѕвезда Ким Кардашијан ги почести фановите со нови фотографии од нејзиниот одмор на островот Туркс и Кајкос.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *