Клои Саксон не остави многу на имагинацијата позирајќи во различни долни облеки

Клои Саксон е позната по нејзините жестоки снимки на Инстаграм, а темнокосата убавица неодамна го зачини своето моделирање за Fashion Nova. Таа носеше „My Favorite Night Liquid Vinyl 2 Piece“ додека позираше за нејзините нови фотографии.

Бринетата ги остави фановите со подзинати усни кога позираше на снимањето, стоејќи пред огледало. Храбриот црн аутфит беше комплетиран со исечен градник, танга со висок струк и соодветни подвезици. Праведно е да се каже дека облеката не остави многу на имагинацијата.

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Jaka riba – nema što

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *