„Лавицата“ на Хавиер Милеи: Дали новата дама на Аргентина ќе може да го скроти новиот плејбој претседател кој се фалеше со својата с*ксуална издржливост и љубовта кон тројки?

Аргентина доби нов претседател и дефинитивно е различен од повеќето претседатели што сте ги слушнале освен што е поранешен тантрички секс тренер, тој преку медиум зборува со своето мртво куче за политички совети.

 

Досега, аргентинската актерка Фатима Флорез беше главно позната по нејзините дрски имитации на славни личности и водењето на емисии за семејни игри. Но, по убедливата изборна победа на нејзиниот партнер Хавиер Милеи, 42-годишната ѕвезда ќе биде позната во светот како нова прва дама на Аргентина.

 

Двојката првпат започна да се забавува во јули оваа година, откако се сретнаа во чет-шоу минатиот декември, додека Фатима сè уште беше во брак со нејзиниот 22-годишен сопруг.

 

Во текот на викендот, актерката – која може да се пофали со 1,1 милиони следбеници на Инстаграм – јавно ја покажа поддршката за својата друга половина кога објави фотографија на која гласа.

За возврат, Хавиер потоа ја сподели сликата на својата гламурозна девојка со своите 3,9 милиони следбеници и напиша: „Мојата ЉУБОВ Фатима Флорез веќе гласаше…!!! ДА ЖИВЕЕ СЛОБОДАТА“.

 

И покрај нивните огромни следбеници на социјалните мрежи, парот доби мешан прием кога присуствуваа на изведбата на Мадам Батерфлај во театарот Колон во Буенос Аирес.

Осврнувајќи се на ставот на политичарот за поранешното воено владеење на Аргентина, гостите наводно скандирале: „Милиеј, ѓубре, ти си диктатурата!“.

Но, дали неговата самонаречена „лавица“ ќе може да го скроти новиот плејбој претседател кој се прослави затоа што се фалеше со својата сексуална издржливост и љубовта кон тројки?

  • Gomnar напиша:

    Seram na eftina tarifa u 3 sabajle, radi aspirator i svetlo u wc da ne premineme u 3 tret blok. Taka mi nalaga drzavata severnata makedonijata po tarifa !!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *