Македонката Теа, овојпат ја прошета својата провокативна задница во Париз!

Откако ја следиме, никогаш не нѐ разочарала.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Не ми е јасно, зошто отишла во Париз? Истиов клип можела да го сними и во Автокоманда или Чаир (не знам од дека е момево?)!!! Но, вака е посекси нели!? Кога знаеме дека тресењево се дешава во Париз! Мислам дека со овој „перформанс“, ги запали социјалните мрежи, па можеби треба да се ангажира и ЦУК, на чело со Стојанче Ангелов со авиони или хеликоптери од АРМ, да го изгасат пожарот што ги зафати истите!!?

  • pece напиша:

    mislam deka od mala ima odeno vo skolo za javanje.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *