Македонска девојка на денот: Евгенија Колев

Евгенија Колев е наш фитнес модел и „тазе“ мајка. Таа е вљубеник во фитнесот, а тоа особено се гледа на нејзиното тело. Во моментов ја промовира својата програма за млади мајки, кои сакаат да се вратат на вистинскиот фитнес пат, откако родиле дете.

Ние ја поддржуваме нејзината работа и ги сакаме нејзините провокативни фотосесии. Уживајте!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Ljube напиша:

    Bravo za Evgenija! Super izgleda!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *