Македонска девојка на денот: Симона Ефтимовска

Симона е девојка од Скопје, која, доколку го следите ноќниот живот во главниот град, сигурно ви е позната.

Таа е можеби една од најзгодните Македонки, која благодарение на јогата, го има доведено своето тело до совршенство. Поборник е за здрав начин на живот и „body positivity”.

На „Инстаграм” може да се пофали со речиси 14.000 следбеници, а фотографиите за денешната статија за неа, ги позајмивме токму од таму.

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *