Меган Фокс со бујно деколте вели дека моментално бара девојка. Богами знае како да бара…

Мајката на три деца (36) – која моментално е свршена со раперот, кој стана рокер „Машинел Пиштол“ Кели (32) – го покажа своето деколте и напиша. „Во моментов барам девојка. Ве молиме поднесете апликации во ДМ-пораки“.

Таа ги направила сензационалните фотографии во својот автомобил и ги истакнала своите најзаводливи атрибути, очите и градите.

Тоа доаѓа откако Меган и Кели заедно го поминаа Бадник во Нобу во Малибу. Двојката започна да се забавува во мај 2021 година, откако се сретнаа на снимањето на трилер филмот, „Midnight in the Switchgrass“. Дуото се сврши во одморалиштето Ritz Carlton Dorado Beach.

 

Па доколку има сега некоја заинтересирана слободно нека се пријави на огласот.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *