„Ми го украдоа тој момент!“ Бразилска инфлуенсерка направила операција од 10.000 евра за да си го врати ХИМЕНОТ, бидејќи овојпат сака тоа да го доживее со некој посебен

Бразилската инфлуенсерка Џулија Медеирос (22) од Мајами објаснува зошто ја направила процедурата, лошите спомени од првиот маж со кој имала секс и доживувањето на тоа повторно.

 

 

„Бев 17-годишна тинејџерка кога ја изгубив невиноста од 30-годишен дечко“, изјави таа. „Исто како и многу жени, бев измамена. Ми вети брак и деца како во бајките“.
Медеирос не го именуваше човекот кој и го скршил срцето пред пет години, но истакна дека тој не одржал ниту едно од ветувањата „откако го добил тоа што го сакал“.
„За жал, како и многу жени, верувам дека ни е украден овој момент“, рече таа за губењето на невиноста од погрешно момче.

 

 

„Отсекогаш сакав да го имам тој посебен момент за себе. Сакам да биде уникатно и романтично како во бајките – затоа се оперирав“.

Поправка на химен е хируршка реконструкција на тенката мембрана што го опкружува отворот на вагината. Непроменетиот химен долго време се поврзува со невиноста, но нема никаква врска со тоа дали жената имала секс.

Секојдневните активности како што се вежбање, возење велосипед и ставање тампон може да предизвикаат кинење на хименот пред лицето да има сексуален однос.
Медеирос е наречена „девица од Мајами“ од нејзините пријатели уште од постапката, прекар што таа гордо го наведе во нејзиното био на „Инстаграм“.

 

   

Таа призна дека се соочила со бурни реакции затоа што отишла под нож, но не се кае што си дала втора шанса.

„Сега можам да ја изгубам невиноста со некој посебен“, рече таа.

Медеирос, која има повеќе од 100.000 следбеници на Инстаграм, е уверена дека може да го најде вистинското момче овој пат.
„Сега сум возрасна жена“, објасни таа. „Веќе не ме лажат и манипулираат мажите лесно“.

Медеирос се најде на насловните страници минатата пролет кога откри дека не носи долна облека две години, велејќи дека се чувствува „посреќна“ и „поздрава“ кога оди гола.

 

„Чувствувам дека мојот задник стана полесен и зголемен. Добив многу посензуална контура на моето тело. Гаќите ме спречија да ја покажам вистинската големина на задникот“.
Медеирос истакна дека ќе размисли да облече долна облека за „посебни прилики“ и дека сè уште носи бикини на базен од очигледни причини.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Pero напиша:

    ovaa e preturena od ebaanje, moze i na ustata da si go vrati himenot…
    neznam pa vie motikari, sto davate vakvi kalasturi, me zabole dali si go vratila himenot ili ne, bila zvezda, planeta, imala 100K sledaci, toa se idioti bez privaten zivot, me zabole da seldam nekogo sto pravi vo zivotot, negov zivot negova rabota, moze da prifatam nesto ok da doznaam, ama deka sega ke se ebela so hinen, ama bas me zabole

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.