Моментот кога две жени ММА борци страсно се бакнаа пред да почне борбата

Дениса Риндова и Карина Педро станаа „двојка“ пред нивната борба со четири жени во О2 Арената во Прага.

 

Додека парот се движеше еден кон друг, нивните глави се сретнаа во традиционалната прегратка на челото што се гледа низ светот на ММА. Она што следеше беше поневообичаено, бидејќи црвенокосата Риндова сакаше да се бакнува – наместо вообичаената агресија забележана меѓу другите борците. По мечот, Риндова на својот Инстаграм го означи бакнежот како нејзин „омилен момент од целото ова лудо патување“.

 

Педро, порно ѕвезда и раперка, исто така „ги блесна“ своите гради кон публиката заедно со нејзиниот ММА партнер Инкед Дори.

И двете го повторија истиот чин пред и по нивната победа над Риндова и нејзината соиграчка Кристал Шајн, во неделата.

„Имам многу силни емоции од вчера. Победата е голема сатисфакција за мене! Дадовме се на подготовките и на самиот натпревар. И човек кој никогаш не се соочил со својот противник во рингот тешко може да замисли колку е тешко. Многу моќен момент! Ги оставивме нашите срца таму. Ви благодарам“. – напиша Педро на Инстаграм во понеделникот.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.