Мотика тема на денот: Италијански манекенки

Бидејќи е викенд, ви предлагаме да се опуштите малку и да исплакнете очи. А има ли поубав начин да се направи тоа од модна ревија на костими за капење на отворено, презентирана од прекрасните италијански манекенки.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.