„Мотивација“ на денот: Дечкото ја оставил за друга жена, па потрошила 35.000 евра, си го променила личниот опис и сега изгледа вака…

Невестата Стејси Кларк од Велс потрошила 35.000 евра на пластични операции откако нејзиниот вереник ја изневерил.
Британката изјавила дека нејзината врска со избраникот започнала кога имале 14 години. Љубовниците поминале 15 години заедно и имаат две деца. Меѓутоа, шест месеци пред венчавката, мажот ја оставил својата партнерка за друга жена.

По раскинувањето, Кларк, претпочитала удобна облека и природна убавина, но потоа решила да го промени својот изглед. Во рок од шест месеци таа направила трансплантација на коса, корекција на усни, очи и гениталии, бразилско подигнување на задникот, лифтинг на лицето, липосукција и зголемување на градите. „Се чувствувам посекси од кога било“, рекла Британката.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Aj ženskava što ima jak “airbag”, ama od kade našla 35 evro šuški

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.