Може ли некој да провери дали Бритни Спирс ги испила апчињата за денес?

И кажете ѝ ве молам, колку и да се замислува дека е 20, пак личи на патетична 40+ годишна тетка.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Ljube напиша:

    Taman si e zenata… samo muabeti da se vadelo…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.