Наеднаш сите огладневме и се направи голема редица кај продавачката на жешки банички

Толку се добри, да ти е мерак да ги гледаш.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Кој не работел физичка работа, не знае! Овие се гладни како волци! Да дојдеше и најружната продавачка на жешки банички, пак ќе имаше гужва (како во 90-тите кога се чекаше со саати за влез во дискотека МНТ)!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *