Најголемата светска порно ѕвезда Анџела Вајт открива што бара од потенцијалниот партнер – а нејзиниот одговор ќе ве шокира…

Австралиската порно ѕвезда Анџела Вајт се отвори за клучните квалитети што ги бара кај потенцијалниот партнер.

 

 

 

Актерката од филмовите за возрасни, ги откри своите преференциите во подкастот „One Night With Steiny“, каде што гостуваше заедно со порно-професионалец Скај Бри. Водителката „Стеини“ ја замоли Анџела да ги наведе главните квалитети што ги сака кај мажот.

„Кои се некои од особините и квалитетите што навистина ги цените кога сте во потрага по вашиот партнер?“

 

 

 

Анџела брзо одговори: „Љубезност, интелигенција, претпоставувам отвореност затоа што сум сексуално авантуристичка личност. Добрината беше првото нешто што ми падна на ум. Добрината е мојот број еден“, изјави порно ѕвездата.

Анџела се фотографираше на „Инстаграм“ покрај професорот по општествени науки и медиумски студии Констанс Пенли.
„Академската стремеж останува мој интерес и нешто на кое сакам да се вратам во иднина“, напиша таа во описот.

За време на предавањето на колеџот, Анџела разговараше со студентите по филмски студии за нејзината кариера. Не само што Анџела има обемна работа во продукцијата за возрасни, туку има и диплома за родови студии на престижниот Универзитет во Мелбурн.
Порно актерката, која ја популаризираше секс позата „Ангела“, по нејзиниот говор, учествуваше на сесија за прашања и одговори со студентите.

 

 

 

„Ова е мој трет пат како гостин говорник на овој час за филмски студии кој порнографијата ја сфаќа како достојна за сериозно истражување како жанр и како популарна култура“, рече таа по предавањето.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Браво за Анџела – идол на денешните млади генерациии. (X)..!? Најважно во животот се 3 работи: 1) здравје, 2) пари и 3) добрина! Мора да ги има реден број 1-2, па и фали број 3!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *