Најжешката баба во светот која, верувале или не, има 52 години

Суперѕвездата на социјалните мрежи Џина Стјуарт е позната како  „најжешката баба на светот“ и нормално е „манекенка“ на OnlyFans. Но добро, нема години што ефектите не можат да ги избришат така?

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Pero напиша:

  veruvale ili ne…me zabole karo kolku ima.. i “MANEKENKA” na only fans…alo kurvite se na only fans.. namesto da si gi gleda vnucite, zarem ne im e sram da se soblakaat pa uste na 50+..
  i da jas sum zaostanat, ova e moderno denes…

 • Robert напиша:

  Braka , pa taa e kako izlezena od fabrika za plastika, vo kombinacija so fotošop

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.