Нашиот омилен моден репортер направи уште едено интервју за паметење, вадејќи го од девојката она што публиката сака да го види

Овој пат негова соговорничка беше манекенката Изабела Зајас, ја распраша за инстаграмот и ја натера да се сврти, се разбира.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *