Не ку*ва, туку експериментатор: жена спиела со 1000 оженети мажи и се гордее со тоа!

50-годишната Гвенет Ли спиела со илјада оженети мажи и објаснила зошто не се срами пред нивните сопруги.

Рече дека го мрази монотониот живот и секогаш е во потрага по возбудувања и сензации. Ли е сигурна дека многу луѓе се уморни постојано да бидат со своите сопружници. „Тоа е како пандемија… Никој не сака да поминува толку време со една личност“, рече таа.

Според зборовите на жената, таа сака да добива подароци и внимание од оженети мажи, бидејќи тие секогаш забележуваат дека има нова фризура или фустан. И покрај ова, Ли не сака да се обврзе на долгорочна врска со еден избран. Таа веќе била мажена и сега се сомнева дека некогаш ќе може да има долга врска.

 

Омилен тип на обожаватели на жената се богати, образовани, секуларни луѓе. На Ли ѝ подаруваат скапа облека и накит. Жената забележа дека неодамна претпочита да добива уметнички дела како подароци.

Ли знае дека ја критикуваат, но вели дека не ѝ е грижа. Не се срами ниту пред сопругите чии сопрузи го поминуваат времето со неа. „Зошто да се чувствувам виновна? Вината е кај мажот, а не кај мене“, вели жената.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Sasho напиша:

    abe degustator…

  • Коментирај анонимно

    Напиши одговор на Sasho Откажи одговор

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.