„Не можам да носам градник поради моите ОГРОМНИ гради. Кога одам по децата на училиште секогаш добивам погледи од жените како да ќе им ги „украдам“ мажите“

Мајка со големи гради тврди дека учителка во училиштето на нејзините деца ја засрамил затоа што не носела градник.

 

 

 

Лајла Кинг, од Торонто, Канада, редовно оди без градник поради тежината на нејзините гради. Но, мајката на три деца, тврди дека една неимпресионирана учителка „ја погледнала од горе до долу“ и ѝ рекла дека „изгледа несоодветно“.
27-годишната девојка вели дека не е првпат да привлекува внимание пред училишните порти бидејќи редовно се среќава со „неодобрувачки“ погледи од други мајки кои се плашат дека ќе им ги „украде сопрузите“.

 

 

Носев само маица и хеланки – како што носат 99 отсто од другите мајки.

„Претпоставувам дека фактот што не носев градник беше она што го направи „несоодветно“ моето појавување. Тоа е прв пат некој да ми даде ваков коментар. Од ден на ден, моите гради добиваат големо внимание. Нормално луѓето не кажуваат ништо, но јас добивам погледи сигурно.
„Во седмо одделение, до крајот на годината пораснав од корпа А до корпа Ц. Како дете тоа беше последното нешто што го посакував. Луѓето секогаш ме малтретираа затоа што мислеа дека си го полнам градникот“.

 

 

„Се борев да најдам модерна облека што добро ми стои.
„Како тинејџерка, половината ми беше мала, но со поголеми гради, морав да купувам поголеми блузи. Со текот на годините, како што моите гради стануваа поголеми, почнав да добивам симптоми кои ми правеа да се чувствувам понепријатно. Размислував за намалување кога бев помлада. Кога имав 18 години отидов и се видов со пластичен хирург за намалување. Морав да изгубам осум до дванаесет килограми за да се направи операцијата. Го направив тоа, но никогаш не се вратив назад бидејќи помислата на операција ме исплаши“.

 

 

Во последните неколку години, Лајла научи да ги сака своите гради. Таа сега заработува преку „OnlyFans“ и е во среќна врска.

„Мојот партнер ми дава поддршка во тоа што го работам – тој е голем обожавател на моите гради“, заклучила таа.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • nesagLam напиша:

    Со што ли ги ѓубреше снашке.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *