Не може да се каже дека беа облечени: Џесика Алвес и Ајслин Хорган продефилираа на „UK Glamous Awards“ во провокативни изданија во кои отворено се „рекламираа“ нивните облини

Џесика Алвеш присуствуваше на „UK Glamour Awards“ во Лондон во средата. Ријалити ѕвездата (40) ги покажа своите облини додека во црвен длабок мини фустан.

 

 

 

На настанот присуствуваше и Ајслин Хорган-Волас, која ги сврте главите на луѓето во смел комбинезон со леопард принт. Поранешната ѕвезда на „Големиот брат“, Ајслин, исто така носеше пар црни потпетици и го комплиментираше својот аутфит со соодветна чанта.

Џесика раскажа како страдала од „непроспиени ноќи“ откако нејзиниот „Инстаграм“ неодамна беше блокиран, поради што не може да комуницира со нејзините 7,3 милиони следбеници или да заработува за живот како инфлуенсер.

 

 

 

Ѕвездата изјави дека претрпела многу „анксиозност“ и „непроспиени ноќи“ по забраната на нејзиниот профил, од кој признала дека станала „зависна“.

Таа рече: „Оваа недела, одеднаш, и без предупредување мојот профил беше суспендиран. Ова ме натера да страдам од многу анксиозност и непроспиени ноќи. Сега ми изгледа како крај на светот, со оштетување на мојот имиџ и мојата професионална положба во заедницата на инфлуенсери. Најважна е штетата на моето емоционално и ментално здравје.
Никогаш не сфатив колку зависна од апликацијата станав и колку е важно за мојот живот до сега што таа повеќе ја нема и немам начин да комуницирам со моите милиони следбеници“.

 

 

 

Таа додаде дека контактирала со „Мета“ за нејзиниот профил, но немала одговор – и покрај тоа што инсистирала дека никогаш не прекршила ниту еден од прописите на апликацијата.

Џесика искрено се отвори за „хејтерите“ со кои има работа, верувајќи дека хакерите би можеле да бидат причината за блокирањето на нејзиниот профил. Манекенката потрошила неверојатни 1 милион долари на над 100 хируршки процедури – но претходно оваа година инсистираше дека сега „100 отсто завршила со пластичните операции“.

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Izbegale od nekoja svinjarska farma

  • kedem isabel напиша:

    Хеј, тако сам узбуђена што се мој брак и мој муж вратио након што је мене и наше двоје деце оставио због друге жене. После 8 година брака, мој муж и ја смо се свађали, све док ме коначно није напустио и преселио се у Калифорнију да буде са другом женом. Осећао сам да је мој живот готов и моја деца су мислила да више никада неће видети оца. Трудила сам се да будем јака само за децу, али нисам могла да обуздам болове који су ме мучили, срце ми је било испуњено тугом и болом, јер сам заиста била заљубљена у свог мужа. Мислим на њега сваки дан и ноћ и увек желим да ми се врати, била сам стварно узнемирена и потребна ми је помоћ, па сам потражила помоћ на мрежи и наишла сам на веб страницу која је сугерисала да ми др Апата може помоћи да се брзо вратим , Па сам осетио да треба да пробам. Контактирао сам га и он ми је рекао шта да радим и ја сам то урадио, а онда је он урадио (љубавну чаролију) за мене. 48 сати касније, мој муж ме је назвао и рекао ми да му ја и деца толико недостајемо, тако невероватно!! Тако да се вратио истог дана, са пуно љубави и радости, и извинио се за своју грешку и за бол који је нанео мени и деци. Тада је од тог дана наш брак сада био јачи него раније, а све захваљујући др АПАТИ. он је толико моћан и одлучио сам да поделим своју причу на мрежи Др. Апата је прави и моћни точак за које ћу се увек молити да дуго живим да помогнем својој деци у невољи ако сте овде и требате свог бившег назад или свог мужа преселио се код друге жене, не плачи више, контактирај овог моћног чаробњака одмах. Ево његовог контакта: Пошаљите му е-пошту на:драпата4@гмаил.цом,

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *