Не заборавајте да земете купче пари кога одите во овој фризерски салон САМО ЗА ГАНГСТЕРИ

Секоја чест за бизнис идејата која следи само едно единствено правило: Сек*от продава.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Palica напиша:

    samo toa i znaat ne mozat na drug nacin da zarabotat

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.