Никол Кидман се расоблече во интимна фотосесија и докажа дека годините се само бројка

Никол Кидман (56) ја запрепасти јавноста во жестоката фотосесија за магазинот „Elle“, покажувајќи ја својата затегната фигура во долна облека и трегери. Актерката отворено зборуваше за нејзиниот напорен живот, за чувањето ќерки, за должностите како сопруга и за одржувањето длабоки врски со најблиските.

 

 

 

Таа зборуваше и за важноста да остави печат зад себе и значајно наследство за нејзините најблиски. Следниот проект на Кидман е серијата на Амазон „Expats“, каде таа глуми мајка која го бара својот исчезнат син на ноќен пазар во Хонг Конг.

 

 

И покрај предизвикувачката улога, таа останува благодарна за вредните животни лекции што и ги дала кариерата. Позната по улогите во „The Others“ и „Eyes Wide Shut“, Кидман претходно беше во брак со Том Круз, со кој посвои две деца, Изабела и Конор.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Pero Gajoski напиша:

    Ja imam videno pred mene vo teretana vo 6.30 sabajle bez šminka vo 2016 , kako starica od 100 godini

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *