Ова е Челзи Емили, најпознатата холандска стјуардеса, а популарноста се должи на тоа што Челзи покажува како изгледа и со и без униформа

На нејзината авиокомпанија не ѝ оди баш најдобро, што значи дека ако не е Челзи, сосема ќе пропадне :).

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.