Оваа девојка не се срами да го покаже својот целулит, а обожавателите не можат да се заситат од нејзините фотографии

Сите сме слушнале за малиот црн фустан, но дозволете да ве запознаеме со малиот црн градник.

 

 

 

Девојка се соблече во бикини за да го покаже своето тело на своите следбеници. Дизајнерката на костими за капење Карина Ирби е позната по тоа што ги истакнува своите облини и целулитот во искрените фотографии на „Инстаграм“.
Таа може да се пофали со преку 1 милион следбеници благодарение на нејзината возбудлива содржина и позитивниот пристап кон животот. Русокосата убавица објави фотографии во различни комплети долна облека и гордо го покажа своето тело. Од оскудни дизајни до чипкасти градници и танга – таа облече голем број на провокативни изгледи.
Карина блескаше со самодоверба додека позираше на сонце и ги потсети луѓето како навистина изгледаат вистинските тела. И најдобриот дел е што луѓето не можеа да се заситат.
Пишувајќи на „Инстаграм“, Карина рече: „МОЈАТА МАЛА ЦРНА ера на градникот“.

 

 

 

„ Колекцијата на „Little Black Bra“ на @loungeunderwear ми донесе добро! Затоа што на девојката секогаш и е потребен тој совршен, мал црн градник… или, во овој случај… многу такви“.

 

 

На повеќе од 30.000 корисници на социјалните мрежи им се допадна објавата откако ја споделија – а нејзините обожаватели исто така брзо коментираа. Инфлуенсерката е пофалена затоа што останува реална на тоа што е на социјалните мрежи.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Има секакви типови по светов! Но, мене ми уште полудо што има мажи што купуваат (он-лајн) прдеж во телга!??? Истите ги прави една госпоџица, Си развила бизнис и воопшто не и е срам! Туку напротив, се фали со тоа! До каде дојде светот со овие социјалниве мрежи! Човек од интернет може да докторира, но може да стане и глуп ко точак (на пример, да гледа по цели денови и години, клипови на Тик-Ток).

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *